טיפים עבור עדשות מגע

טיפים עבור עדשות מגע, הנחות לתקליטנים וזוגות נשאים

עדשות מגע הן ללא ספק פתרון אידאלי למי שלא רוצה לשנות את החזות החיצונית שלו ועבור אנשים שפוחדים מההשלכות של ניתוח לייזר. עם זאת מי שרק מתחיל עם עדשות מגע עשוי להיתקל באי אלו קשיים בדרך, במיוחד בעת ההשמה וההורדה. יש אנשים שמעידים שבהתחלה כל הרכבה והורדה של עדשה לקחה להם כמה דקות. אם כן כיצד עושים זאת נכון? להלן מספר טיפים: לקבלת פרטים והנחות ניתן להיכנס לחנות האינטרנט הגדולה מסוגה למשקפיים ועדשות מגע, אופטיקה 4 יו לחצו ישירות למחלקת עדשות מגע

הרכבת עדשה

לאחר שהידיים נשטפו ואף יובשו, יש להוציא את העדשה ולבדוק שאינה הפוכה, (הצד הקעור יותר הוא הצד הנכון). לאחר מכן יש להעמידה על קצה אצבע המורה ועם האצבע האמצעית למשוך את העפעף התחתון כלפי מטה. עם היד השנייה יש לתפוס את העפעף העליון ולמשוך אותו קלות כלפי מעלה. כשהעין פתוחה יש להוביל את העדשה כלפי האישון, ע"י נגיעה קלה העדשה אמורה להיכנס למקומה. מכאן יש לעבור אל העין השנייה. אם מדובר על מספרים שונים של עדשות עבור כל עין, יש לוודא היטב איזו עדשה מכניסים לאיזו עין.

הורדת עדשה

ראשית כל יש לרחוץ היטב את הידיים ולייבש אותן, ולא עם מגבת שעלולה להשאיר סיבי בד על כפות הידיים. לאחר מכן יש להסתכל כלפי מעלה כאשר העפעף התחתון פונה כלפי מטה. עם היד השנייה יש "לצבוט" את העדשה קלות, כך שהיא אחוזה כחצי פיתה ביו שתי האצבעות ופשוט למשוך אותה החוצה. לאחר ששתי העדשות הוצאו, יש לנקות אותן לפי הוראות היצרן או לחלופין אם הן חד פעמיות, פשוט להשליך אותן. אחת הבעיות עם עדשות חודשיות היא שלא זורקים את הישנות לאחר שנפתח זוג חדש- כך שאין לדעת את מי לזרוק ואת מי להרכיב, ועל כן השמירה על הסדר כה חשובה.

טיפים כללים

ברגע שיש חשש לניקיון העדשה, יש להחליף אותה. בנוסף יש להימנע ממגע של חומרים לשיער עם העדשה, יש לשמור על ציפורנים שלמות וקצרות, רצוי להימנע משינה עם עדשות, יש להיצמד להוראות היצרן בכול הנוגע לניקיון, אין לעבור את תקופת ההרכבה המומלצת, יש לבדוק את התאריך שעל הקופסא ולבסוף יש להרכיב לפני האיפור ולהוריד לפני הסרת האיפור.

Sorry, comments are closed for this post.