כנריות לחתונה

כנריות לחתונה זה קטע מדהים המשדרג את האירוע

כיום אנו מוצאים שזוגות רבים שמחליטים לערוך אירוע, מנסים לשוות לחתונתם הרגשה של  טקס בלתי נשכח.

כנריות לחתונה מספקות חוויה שכמוה מזמן לא נתקלנו בה. כבר בכניסה לאולם, במזנון המשקאות או במזנון המאכלים המהיר, הכנריות ינעימו את זמננו ויעברו בין האורחים וינגנו עשרות יצירות קלאסיות שחלקן מוכרות וחלקן מוכרות פחות.

ישנן כנריות לחתונה שינגנו גם ממגוון סגנונות מוסיקה: ג'אז, פופ, ואלס, טנגו ועוד.

כנריות לחתונה יציעו מגוון עצום של נגינה להנעמת שהותם של האורחים. אך אם החלטתם לבחור בסוג בידור זה עליכם להקפיד לציין בפני הכנריות מספר תנאים וכדאי מאוד שתעמדו על מימושם: דרשו, בין שש כנריות, לשתיים עשרה כנריות, דרשו שינגנו חי ולא מתוך פלייבק.

באירוע בו יופיעו לפחות שש כנריות בחתונה, פיזור השמע יהיה אחיד משום שבדרך כלל הכנריות יודעות את סדר ניגון היצירות מראש ובכך גם אם מדובר בגן אירועים רחב ידיים כל האורחים יוכלו לחוות חוויה מרגשת מעצם האזנה ברקע לנגינתן.

 

בנוסף בעת בחירת הכנריות לאירוע שלכם עימדו על כך שבעת הניגון חשוב לדרוש מהלהקה שתנגן חי ולא מפלייבק.

ההרגשה הנעימה אשר הן מעניקות לכל אורח בנגינתן תורמת לחוויה שונה מאוד מאשר צוות נגניות אשר נעמדות כמו פסלים מעל במות מוגבהות ומתנשאות מהקהל.

יתרה מזאת כנריות בחתונה שמסתובבות בין האורחים יכולות לנגן לאורחיכם לפי בקשותיהם, הן מנגנות יצירות ולא מתפקדות כמו תפאורה.

 

חתונה מיוחדת היא זו אשר האורחים ימשיכו לדבר עליה עוד הרבה חודשים אחרי החתונה.

ובכדי לממש חזון זה, אירוע או חתונה אשר יש בה כנריות עשויה לתרום רבות להתרגשות האורחים. ברגע שנותנים לאורחים יחס אישי – מעבר לשירות הטוב והאדיב מצוות המלצרים, ומנגנים לכבודם ומקדישים לחלקם יצירה בהתאם לדרישתם, אזי האירוע הופך להיות חווייתי.

 

מעבר לכך, חלק מההרכבים אשר מציעים כנריות לחתונה, יוכלו לשלב בחתונתכם גם קטעי דאנס, במופע מרהיב וסוחף של כנריות בשילוב מוסיקה קצבית של ה-D.J.

במופע מעין זה הכנריות בחתונה מאוד דינמיות והן, כאמור, מסתובבות בין האורחים בקבלת הפנים , בהובלה לחופה, בריקוד הסלאו, או במהלך הריקודים.

אך עליכם לזכור פרט חשוב: אם אתם רוצים אירוע מיוחד, כזה שייחרט בלב אורחיכם, עליכם להשקיע. זה משתלם.

אירוע עם הופעה וירטואוזית, מרגשת ואיכותית- מעין זו של הכנריות בחתונתכם – כאשר הן דינמיות, יקנו לחתונתכם אוירה קסומה, ייחודית, אלגנטית ומקצועית. וכפי שכבר הבנתם בלתי נשכחת