מפיקי אירועים

מפיקי אירועים כיצד לבחור את האדם הנכון?

אין ספק שהשאיפה של כולנו היא לארגן בכוחות עצמנו את האירועים המשמעותיים ביותר בחיינו, אך למעשה לא כולנו התברכנו בכישרונות הנדרשים לכך, כמו כן לא לכולנו יש מספיק פנאי וסבלנות להתעסק בתכנונו של האירוע. לשמחתנו הרבה, הפקת אירועים כיום יכולה להתבצע על ידי חברות מקצועיות אשר עתידות להבטיח את הצלחתו של האירוע.

בכל אירוע, המרכיב המשמעותי ביותר הוא רמת מקצועיותו של המפיק. בשלב ההתחלתי, מפיקי אירועים אמורים לדאוג לתכנון האירוע ורק לאחר מכן עם סיומו של התכנון, עליהם לדאוג לרמה ביצועית תקינה של כל הגורמים והספקים שמעורבים באירוע. התכנון של האירוע יכלול כמובן את דרישותיו של בעל האירוע, שהוצגו מראש בפני המפיקים.

במסגרת תפקידם של מפיקי אירועים קיימות מטלות רבות הנוגעות לניהול של האירוע וכן למימוש כל רצונותיו של בעל האירוע. האירוע עצמו אמור להיערך בהתאם לתכנון הראשוני שנקבע מראש בין בעל האירוע ובין המפיק.

איך נבחר בפועל חברה טובה של הפקת אירועים?

כמו בכל התחומים בחיים, ניסיון ומקצועיות הם קריטריונים לאיכות. בעל האירוע נדרש לבדוק מול חברות ההפקה כמה ניסיון יש להם בתחום, תוך כדי סקירה של האירועים שהם הפיקו במשך הזמן. לאחר מכן יש צורך לעדכן את המפיקים באופי ובאווירה שאתם רוצים לייצר במהלך האירוע, במידה וראיתם שהמפיקים התנסו באירועים דומים לאירוע שאתם מבקשים לערוך, ישנו סיכוי גדול מאד שהם יצליחו להפיק עבורכם אירוע מוצלח.

המלצות הן הדרך הטובה ביותר לבחור את האדם שיפיק עבורכם את האירוע. אם יש ברשותכם מידע על חברה של הפקת אירועים מסוימת, נסו לאתר את הגורמים שיכולים לספק לכם חוות דעת אובייקטיביות וכנות. אם לא הצלחתם להשיג המלצות על החברה הספציפית, תבקשו מהמפיקים עצמם של החברה שיפנו אתכם לאחד מהלקוחות ששכר את שירותי החברה בעבר.

ולבסוף, נסו לראות אם אכן יש כימיה ביניכם לבין המפיקים. התקשורת היא גורם משמעותי שכן החברה מחויבת לענות על הציפיות שלכם, אם התקשורת ביניכם לא תהיה טובה ייתכן והמסר שרציתם להעביר איננו הועבר כהלכה, ובהתאם האירוע לא יערך לפי דרישותיכם.

 

Sorry, comments are closed for this post.