משקפי שמש של מותגי יוקרה

משקפי שמש של מותגי יוקרה, קונים באופטיקה 4 יו

משקפי שמש נחשבות כפריט אופנתי כבר למעלה מעשור שאיננו נועד להגן מפני קרני השמש בלבד ולהביא לשיפור הראייה. כיום כל זוג ממותג הפך לסמל מעמד הרבה יותר מעוד זוג משקפיים רגיל. כיום ניתן להבחין בכמות גדולה יותר של אנשים שבוחרים במשקפיים ממותגים כאשר לא ניתן להתעלם מהלוגו הנוצץ והזוהר שחרוט עליהם. להלן כמה מהתשובות המתבקשות עבור כל מי שמעוניים לרכוש באופן מושכל משקפיים איכותיות.

משקפיים של מותגים- מדוע אנשים נמשכים אליהם?

משקפי שמש ובפרט כאלו ממותגים הם לא עניין יופי ואופנה בלבד. משקפיים אלו בראש ובראשונה מהווים סמל סטאטוס. הצרכנים הישראליים אוהבים מאד להפגין את השתייכותם לאותו פלח באוכלוסייה המחזיק בלא מעט משאבים כלכליים. זוהי רק דוגמא אחת לסיבה שכיום לא מעט אנשים בחברה הישראלית בוחרים במשקפיים ממותגים. כמובן שמדובר בפריט בעל חשיבות ומשמעות מרכזית שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו. הרי אנו מרכיבים משקפיים במרכז הפנים וכתוצאה מכך המראה שלהם הופך למרכזי ביותר.

הורדת עלויות, אופטיקה 4 יו במצעים חסרי תקדים לחצו לפרטים על משקפי שמש מותגים

אין ספק שחשוב להרכיב פריט כה מרכזי דוגמת משקפי שמש על העיניים בצורה שתהלום את הסגנון האופנתי, האופי ומצב הרוח של זה שמרכיב אותם. משקפיים ממותגים הם לרוב פריטי אופנה מרשימים אולם במקביל המחיר שלהם הולך ומאמיר ככל שהמותג נחשב ליוקרתי יותר. חברות האופטיקה למיניהן נוהגות להוזיל עלויות של משקפיים ממותגים דרך התקנה של עדשות בסיסיות ביותר אשר לרוב מפחיתות את דרגת הבהירות אך אינן חוסמות את הבהק.

עדשות Polarized

רצוי אם כן לרכוש מסגרות של משקפי שמש ממותגים בחנויות אופטיקה בהן ניתן להחליף את העדשות לעדשות מסוג Polarized. עדשות אלו הן מקוטבות וחוסמות את הבהק להבדיל מעדשות רגילות אשר מפחיתות את דרגת הבהירות. משקפיים עם עדשות Polarized חוסמים החזרי אור חזקים, כלומר בהק, אשר מצוי על שמשת המכונית, מים, שלוליות, תאורת רחוב, חול וכדומה. יתכן והבהק בימים אביכים ימצא גם בעננים. חשיפה לבהק מפריעה לראייה וחשוב מכך עלולה לגרום לכאבים ואי נוחות.

עדשות Polarized מונעות תופעה זו והופכות את האור לנעים ורך יותר כמו בשעות הזריחה.

Sorry, comments are closed for this post.