ציוד לתקליטנים

ציוד לתקליטנים מקצועיים

עולם התקליטנים של היום השתנה מאד ממה שהיה בעבר, והשינוי הכי גדול מתבטא בציוד הכבד והמשוכלל של תקליטנים בארץ ובעולם.
פעם, לפני שנים, תקליטנים ( D.J. של היום נהגו להביא איתם לאירועים אליהם הוזמנו פטיפון ותקליטים, וברוב הפעמים הם גם סחבו אותם בעצמם, למעט אם ליווה אותם חבר שעזר להם לסחוב את הציוד.

תקליטן, היום זה כבר סיפור אחר.

הציוד השתכלל התרחב והפך להיות ממוחשב, והוא כולל כל כך הרבה מרכיבים שלהעבירו ממקום למקום זה דבר שהפך לפרויקט.

איך מפנים ציוד תקליטנות שהתקלקל ?היות שציוד של תקליטנים נכנס לקטגוריית ציוד כבד, זו שאלה שיש לתת עליה את הדעת.

לעיתים קרובות ציוד התקליטנים הכבד מתקלקל ונדרשת קנייה שלציוד חדש. במקרים אלו, את הציוד הישן ניתן לפנות באמצעות שכירת שירותי פינוי דירה מקצועיים, אלו הן למעשה חברות המגיעות אל המקום, ומפנות במקומנו את הציוד הכבד אל פחי האשפה.

לחברות שמתמחות בפינוי דירות או מבנים אחרים, יש את הציוד המתאים לפינוי ציוד כבד, וגם את בעלי המקצוע המנוסים והמיומנים שיעשו את המלאכה על הצד הטוב ביותר.

מהם שירותי פינוי דירה מקצועיים ? שירותי פינוי דירה מקצועיים הם האח הצעיר והמודרני של שרותי ההובלה הרגילים. שירותי פינוי הדירה המקצועיים נותנים מענה להרבה יותר בעיות ומורכבויות שכרוכות בפינוי נכסים.

שרותי ההובלה הרגילים מעבירים תכולה מבית לבית, ובשנים האחרונות חלקם מעסיקים גם נגר לצורך פירוק והרכבת ארונות.

בשירותי פינוי דירה מודרניים מועסקים בעלי מקצוע נוספים כמו שיפוצניקים, צבעים, מנקים ומדבירים, והם מצוידים בציוד משוכלל ומתקדם שמתאים לכל סוג של פינוי.

למה תקליטנים לא מסתפקים בשרותי הובלה רגילים ? תקליטנים זו דרך חיים. אדם שעובד קשה, צובר רכוש מקצועי, מטפל בו ומתחזק אותו כדי שישרת אותו במשך שנים רבות, ורגיל להתייחס לרכוש שלו באכפתיות ובזהירות.

גם כאשר ציודו של התקליטן מתקלקל, הוא לא ממהר להשליכו לאשפה ככה סתם. קודם כל, ברור שהוא ינסה לתקנו, ואם פעולת התיקון נכשלת, הוא יחפש דרכים לשימוש אחר בציוד היקר שיצא מכלל שימוש.

קיימות כמה אופציות בעניין זה, וכאן נכנסות לתמונה חברות לפינוי דירה, שבשל עיסוקן יש להן ציוד מיוחד וקשרים עם גופים שבבעלותם מוקדי איסוף ומחזור.

כיצד תורמת חברה לפינוי דירה בנושא ציוד תקליטנים שהתקלקל ? כמו שכבר ציינו לחברה כזו יש קשרים עם מוסדות ואנשים פרטיים, שבבעלות חלק מהם נקודות איסוף אשפה מיוחדות, חלק אחר עוסק במחזור, אחרים מכירים סוחרי יד שניה או סוחרים בחלקי חילוף ומכשירים מפורקים. ייחודם של עובדי חברה המספקת שירותי פינוי דירה, הוא בניסיונם הרב ובמיומנותם הרבה גם בנושא מיון הציוד. ציוד אלקטרוני כדוגמת ציודו של תקליטן, מורכב מרכיבים רבים ושונים, וצריך לדעת למיין אותם נכון ולהביאם למקום הנכון, כדי למנוע נזק סביבתי וישן מפני חדש תוציאו.. תקליטן שציודו התקלקל ושנאלץ לפנותו ע"י חברה לפינוי דירות, מגיע גם לשלב הבא בסיפור הזה והוא – קניית ציוד חדש.

אם היה מרוצה מהצוות שפינה את הציוד הישן והמקולקל, קרוב לוודאי שיעדיף לשכור את שרותי החברה שנית כשירצה להעביר את הציוד החדש.