תקליטן במרכז

תקליטן במרכז לאירועים

הצלחתם של אירועים רבים נשענת על כתפיו של התקליטן.

המקום יכול להיות מקסים והתפריט משובח, אך אם המוזיקה לא טובה ולא מצליחה להשרות אווירה קלילה ושמחה בקרב המוזמנים, נפגמת ההנאה של כולם כאחת.

כל תקליטן מקצועי יודע זאת, ולכן מצויד במכשור הכי מתקדם שיש ובמגוון ענק של מוזיקה לסוגיה השונים, ומתאים אותה לאישיותם ואופיים של לקוחותיו.

באיזה ציוד משתמש תקליטן?בעבר תקליטנים היו מגיעים עם מזוודה אחת שהכילה פטיפון, תקליטים ורמקולים. היום הציוד האלקטרוני המלווה את התקליטן מגוון ומתקדם, וכולל: ציוד הגברה הכוללמקרופונים, רמקולים ומערכות שמע ניידות.

* ציוד תאורה ואפקטים הכולל תאורה, מכונת עשן ומכונת בועות.

* מיקסרים, נגנים, קונטרולר, לפטופ, ציוד מחשב נלווה ועוד.

מה עושה תקליטן עם ציוד שמתיישן?תקליטן מבוקש הוא תקליטן בעל ציוד רב ויקר. השימוש התכוף והטלטלות שעובר הציוד בנסיעות מאירוע לאירוע מחישות את הבלאי שלו ומגבירות את תכיפות הקלקולים.

אם ברשות התקליטן אולפן כלשהו או מקום אחר בו הוא מאחסן את הציוד הרב שלו, יש סיכוי גבוה שמצטבר לו שם ציוד שאינו תקין, תופס מקום רב ומפריע בהתנהלות במקום.

חברות פינוי דירה המתמחות בפינויים שונים וגם בפינויים מאתגרים בשל אגרנותכפייתית, יבצעו היטב את מלאכת הפינוי ללא פגיעה בציוד התקין.

בנוסף, יש להם ידע וקשרים לגבי מרכזי מחזור של ציוד אלקטרוני ולשם הם ימסרו אותו. גם במקרים של אגרנות כפייתית מצטברים בבית מכשירים אלקטרוניים רבים ומקולקלים, ומשם נובע ניסיונן של חברות הפינוי בתחום.איך בוחרים תקליטן?שאלו את מכריכם ובמיוחד את אלה שחגגו לאחרונה אירוע כלשהו אם הם מכירים תקליטן טוב. במקביל תוכלו לשוטט באתרי תקליטנים באינטרנט ולבוק מה הם מציעים, באיזה ציוד הם משתמשים, באיזה אפקטים הם נעזרים, מהו הרפרטואר המוזיקלי שלהם ומי ממליץ עליהם. לאחר יצירת קשר טלפוני, צריך כמובן להיפגש ולהתרשם אישית. לוודא שהתקליטן קשוב לטעמכם ובקשותיכם, שהוא משדר מקצועיות ונועם, ושהמחיר שהוא דורש מתאים לתקציב שלכם.מה ההבדל בין תקליטן לדי- ג'יי?למעשה תקליטן הוא הגרסה הישנה יותר של הדי – ג'יי של היום. התקליטן השמיע מוזיקה אך שילב בין קטעי המוזיקה הרבה מלל. כיום הדי – ג'יי ממעט מאד לדבר ורוב הזמן משמיע מוזיקה.

די – ג'יי מקצועי ומנוסה יודע לקרוא את רחשי ליבו של קהל המוזמנים ולהתאים להם את המוזיקה המתאימה להם ושמרוממת את מצב רוחם.