תקליטנים לחתונה

תקליטנים לחתונה

אין ספק כי כעת עומדות לפניכם בחירות והחלטות מורכבות אשר עומדות השפיע באופן נחרץ על אופי האירוע שלכם ועל הצלחתו.

בחירת תקליטנים לחתונה היא אכן נחשבת לבחירה מורכבת שיש לתת עליה את הדעת בטרם הבחירה הסופית.

בחירת תקליטנים לחתונה היא בעלת השפעה רבה מאוד על אופי החתונה הצפויה היות והתקליטן הוא זה שמכתיב את אופי האירוע מתחילתו ועד סופו ונחשב למרכיב חשוב ביותר בכל אירוע.

מתי לאחרונה נכחתם באירוע? האם אתם זוכרים את התקליטן בו? בדרך כלל חוויה מוצלחת ובלתי נשכחת לאורחים ועל אחת כמה וכמה לחתן ולכלה מורכבת בעיקר ממוסיקה מתאימה ומאווירה שמחה ומשוחררת. באופן ישיר אחראי לכך התקליטן הנותן את הטונים לאירוע ובהתאמה לכל חלק בו החל משלב קבלת הפנים וכלה בחופה ולאחריה ברחבת הריקודים וגם כמובן בזמן הארוחה החגיגית. המוסיקה מלווה את האירוע ואמורה להיות תואמת הן לאופי האירוע ולאופי הקהל הנמצא בו וזאת כמובן בהתייחס לדרישותיהם המוסיקליות של החתן והכלה.

בחירת תקליטנים לחתונה הולכת להשפיע על מידת ההנאה של האורחים מהאירוע שלכם והינה גורם מכריע ומשפיע על טיבו של האירוע ועל האווירה בו.

כיצד בוחרים תקליטנים לחתונה?

כאן, בפורטל חתן כלה, מהמובילים והידועים בישראל, תוכלו למצוא את כל התקליטנים המומלצים בישראל. תוכלו לחפש לפי אזור מסוים בארץ ולפי סוגי מוסיקה מועדפים. דרך פורטל חתן כלה תוכלו לקצר את תהליך החיפוש באופן משמעותי ולהתרשם לא מעט ממקצועיותם ומניסיונם של אלה בתחום. תוכלו לקרוא חוות דעת והמלצות ובכך לסמן לכם שניים או שלושה תקליטנים לחתונה אשר צדו את עינכם ואשר אותם כדאי לבדוק יותר לעומק.

העדפות מוסיקליות של בני הזוג בחתונה

לאחר שלב זה רצוי מאוד לגבש את דעתכם לגבי סוגי המוסיקה המועדפים בחתונה. בפורטל חתן כלה תוכלו לקרוא עוד על נושא זה בהרחבה על מנת להגיע להתאמה מושלמת של המוסיקה לאופי האירוע שלכם.

חשוב ביותר להתרשם מתקליטנים לחתונה שעל הכוונת שלכם בזמן אירוע, היות ורק שם תוכלו לבדוק לעומק האם פרופיל החברה שהוצג לכם הוא באמת אמין ומדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה אשר יודע לשלהב את הקהל ולהלהיב אותו.

כמו כן, התייחסו לעמדת ה-DJ של התקליטן ולמידת מקצועיותו וניהול האירוע מבחינתו. התייחסו לרחבת הריקודים ובדקו האם היא מלאה ובאופן כללי התרשמו מהאווירה השוררת במקום. חשוב שתהיה עליה הדרגתית בקצב של המוסיקה ושהתקליטן יידע לקרוא את הקהל ואת דרישותיו. תקליטן טוב הוא זה שיודע מתי להגביר את הקצב ומתי להאט בכדי לאפשר לאורחים לנוח מעט או לסעוד את ליבם.

חשוב לבדוק שמדובר בתקליטן מבוקש באירועים היות וגם זהו מדד להצלחתו בתחום ולמקצועיותו בתחום מוסיקה לאירועים.

לאחר מכן עברו לשלב תיאום ציפיות: מדובר באחד הדברים החשובים ביותר היוצרים שיתוף פעולה פורה והדדי בין אנשי המקצוע בתחום האירועים לבין החתן והכלה. חשוב להסביר במדויק לתקליטן כיצד אתם רואים את האירוע שלכם, אילו סגנונות מוסיקה אתם מעדיפים ומה רצוי לא להשמיע בחתונתכם. הראו רשימה של שירים לתקליטן אשר אסור לוותר על השמעתם מבחינתכם בחתונה. בדקו האם התקליטן מבין זאת והאם קיימת כימיה ביניכם הנחוצה כל כך לשם הצלחתו של הערב. אם החלטתם שהתקליטן שלפניכם הוא זה שמתאים ביותר, הקפידו על חוזה כתוב ובו כל מה שהובטח לכם.

Leave a reply